14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 34,5x27 cm