10195. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Moldvai Krajna János (1875-1945): Jelenet, 1923. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán Eggenberger féle műkereskedés, Bp., Kecsskeméti u. bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 21,5x27,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras