10199. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
14
0 HUF
Monori Kovács Jenő (1884-?), működött a XX. sz. első felében: Ledér hölgy és a kuglik. Tus, papír, jelzett, néhány apró folttal, 25,5x19 cm
Photo of the item taken by : ekb