10257. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Sugár Gábor (1976- ): Kutyus. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50×70 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras