90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Sütő János (1933-2019): Kárpátaljai táj. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x59 cm / Oil on board, signed, framed.