60 000 HUF
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 62×85 cm. / Zoltán Szabó, Angyalföldi (1929-2014): Family. Watercolour on paper, signed lower left. Framed with glass. 62×85 cm.