10261. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
11
0 HUF
Szalay Lajos (1909-1995): Ló és akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100), üvegezett fakeretben, 38x42 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras