10279. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Szinte Gábor (1928-2012): Cirkusz. Szitanyomat, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 37x31 cm, üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras