10304. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vízparti táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, néhány apró folttal, 19,5×25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras