11230. 439. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF 15,54 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert