3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Heinrich Károly utódai Szikvízgyára Budapest, régi szódásüveg, jelzett fejjel: Egyesült Gép- és Fémárugyárak Rt. Bp.-Bécs, 1929. Korának megfelelő állapotban, az üveg alján kisebb sérülés, m: 26 cm