Glass-objects Number of items: 176
2882203
11517
439
Glass-objects
Other collectibles
4 db-os pipere üveg szett: parfümös, hintőporos üvegcsék és tégely, díszes fém kupakkal/fedővel. Jelzés nélkül, kopásokkal, m: 4 - 9 cm
2 400 HUF
2882177
11518
439
Glass-objects
Other collectibles
2 db likőrös üveg, csiszolt üvegdugóval, az egyik dugó kissé sérült, m: 14 - 18 cm
3 000 HUF
2882168
11519
439
Glass-objects
Other collectibles
Muránói üveg kínáló kosár, anyagában színezett, m: 19 cm
2 600 HUF
2882154
11520
439
Glass-objects
Other collectibles
Zöld design üvegváza, anyagában színezett, használt állapot, m: 25,5 cm
2 400 HUF
2881960
11521
439
Glass-objects
Other collectibles
Kobaltkék Parádi üvegváza, kézzel festett virágos díszítéssel, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
3 000 HUF
2881947
11522
439
Glass-objects
Other collectibles
Muránói üvegdísz Krisztus-fejjel, lapra csiszolt, minimális csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm
4 000 HUF
2881064
11523
439
Glass-objects
Other collectibles
Heinrich Károly utódai Szikvízgyára Budapest, régi szódásüveg, jelzett fejjel: Egyesült Gép- és Fémárugyárak Rt. Bp.-Bécs, 1929. Korának megfelelő állapotban, az üveg alján kisebb sérülés, m: 26 cm
3 000 HUF
2801695
11524
439
600
Glass-objects
Other collectibles
3 db üveg hamutál (egy kristály, két anyagában színezett), az egyiken kisebb csorba, d: 10-15 cm 2802710
11525
439
600
Glass-objects
Other collectibles
3 db üvegtárgy: Hattyú formájú muránói tálka / hamutál, m: 11 cm + Bagoly mintás hamutál, alján csorbákkal, 11,5x11,5 cm + Kézzel festett mintás váza, m: 13 cm 2881686
11526
439
Glass-objects
Other collectibles
cca 1920 Lánchíd és egyéb pesti látnivalókat ábrázoló emlék pohár, lejáró fém tetővel 10 cm
4 000 HUF
2883624
11527
439
Glass-objects
Other collectibles
Hüsi szénsavas üdítős üveg, 1960 körül, kis kopásokkal, m: 22 cm
2 000 HUF
2881841
11528
439
Glass-objects
Other collectibles
Kék üveg váza, anyagában színezett, csavart, hibátlan 22 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035