11950. 440. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
13
0 HUF
Fasírtszedő, sárgaréz villa, csuklós szerkezettel, kopott, ezüstözés nyomaival, jelzett: Alfred Zander, Bécs, 1910 körül, 25 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert