12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Fém doboz. Szecessziós ezüstözött fém keret-fa betétekkel,tetején üveg alatt zsáner jelenet (Litográfia) Vörös posztó béléssel, jó állapotban,kopásokkal. Alján WMF jel 10,5x9,5x5cm