Military

Number of items: 132

Vállap pár
17048.

Vállap pár

1 000 HUF
1942 Kolozsvár, Cluj; fiatal magyar II. világháborús katona 2 civil személy társaságában / WWII Hungarian military, soldier with family. Beile Zoltán photo
17049.
Legend T2

2 400 HUF
cca 1943-1944 Német Panther harckocsik a II. világháborúban, fotó (későbbi előhívás?), a hátoldalon pecsétekkel, felületén kis gyűrődéssel, 14x9 cm / German Panther tanks during WWII, photo, with small crease
17050.

12 000 HUF
32,43
35,29
Vegyes katonai fotó tétel (csoportképek, katonazenekarok, járművek, stb.), össz. 35 db, változó állapotban, 4x4 cm és 17x11 cm között
17051.

2 000 HUF
cca 1900-1920 Katonaportrék, 6 db fotó, vegyes állapotban (több sérült), 10x6 cm és 15x10 cm között
17052.

1 200 HUF
7 db I. világháborús katonákat ábrázoló fotó, vegyes méretben és állapotban
17053.

1 400 HUF
2 db katonai negatív: sisakot viselő katona + katonatiszt kitüntetésekkel (Károly-csapatkereszt, Nemzetvédelmi Kereszt, Magyar Háborús Emlékérem, stb.), 9,5x6 cm
17054.

1 800 HUF
cca 1942 Bunkerek, 2 db fotó, egyik felületén törésnyomok, 4,5×5,5 és 6×8,5 cm
17055.

5 500 HUF
14,86
16,18
1921 össz. 24 db IV. Károly visszatérésekor készített fotólap, korabeli albumba fűzve, feliratozva (pl. a királyi pár a tüzérség elvonulását nézi, a királyné a soproni leányklub küldöttségével, eskütétel, stb.). Schäffer Ármin udvari fényképész felvételei, 13 db a hátoldalán a fényképész pecsétjével jelzett, többi nyomtatot felirattal; a borítón Schäffer Ármin címkéjével, 9×14 cm
17056.

80 000 HUF
216,22
235,29
1940-1943 Repülős katonák a Magyar Légforgalmi Rt. Dobos István HA-FOD lajstromjelű FW 58 Weihe repülőn ülnek, 4×5,5 és 8×5,5 cm
17057.

3 000 HUF
cca 1930 Leventeoktató portréja, fotó, 7,5×5 cm
17058.

1 400 HUF
cca 1940 Katonák megfigyelőállásban, 2 db fotó, 7×9,5 cm
17059.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF