2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
cca 1980-2000 Zórád Ernő (1911-2004): Tabán, Szikla u. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben. 21x32 cm