14013.
440. Closed Online auction
Scout
1 000 HUF
Tegzes László: Tábortűzi könyv. Vezetők Könyvtára 4. Bp., 1940., Magyar Cserkészszövetség. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, kijáró lapokkal.