18351. 440. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1976, Iparművészeti Múzeum, 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
Photo of the item taken by : ra