9 000 HUF
Báró Doblhoff Lily: Horthy Miklós. Bp., é.n., Athenaeum. II. kiadás. A címlap előtt Horthy Miklós fekete-fehér arcképével, néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.