5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kerekes György: Polgári társadalmunk a XVII. században. Schirmer János 1625-1674 kassai kereskedő üzleti könyve alapján. Kassa, 1940., "Wiko", 288+13 p.+7 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, két tábla hiányzik, intézményi bélyegzővel.