3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Bud János: A Magyar Szent Korona Országainak bűnügyi statisztikája az 1904-1908. évekről. Bp., 1910, Athenaeum, 84 p. Korabeli egészvászon-kötés, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal, címlapon korabeli feljegyzéssel.