Egervári (Potemkin) Ödön: Magyar királyi honvéd törzstisztek albuma. 51 arczképpel és életrajzzal. Kiadja és szerkeszti ~. I. kötet [unicus]. A fametszvényeket Rusz Károly jeles művészünk készíté. Pest, 1870, Athenaeum Nyomda. Lapszámozáson belül 51 táblával. A magas rangú tisztek életrajzai mellett egészoldalas, fametszetű mellképük is megtalálható. A kötetben szereplő személyek jelentős része az...
Pogány Béla: Fizika a Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp., 1933, Pallas. Kiadói kopott félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel: a kassai "M. Kir. "Horthy Miklós" Honvéd Repülő Akadémia" bélyegzésével.
John Whatling: The Royal Navy at Chatham 1900-2000. Liskeard, 2003., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Malta 1900-2000. Liskeard, 2002., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Öltözködési szabályzat. A Magyar Néphadsereg katonai állománya részére.Bp.,1954,Honvédelmi Minisztérium. Benne a Magyar Néphadsereg egyenruháit ábrázoló színes képekkel. Kiadói kopott papírkötés, "Szolgálati használatra!", a hátsó borító, a kötés, és a gerinc sérült, az egyik táblán szakadással.