18305. 440. Closed Online auction Books: Military
2 000 HUF
0 HUF
A Magyar Néphadsereg harcászati szabályzat tervezete. (Lövészraj, szakasz, század.) Bp.,1954,Honvédelmi Minisztérium. Kiadói kopott papírkötés, "Szolgálati használatra!"
Photo of the item taken by : nagy_andras