1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1985 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége negyedévi folyóirata, 85/1-4. sz. (teljes évfolyam). Szerk.: Bodnár János et al. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papÃrkötés, a borÃtókon némi kopással.