2 800 HUF
Ady Endre 2 gyűjteményes verseskötete: Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapszélekkel.; Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.;