1 800 HUF
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József et al. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.