18854. 440. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Fekete István: Kele. Bp., 1964, MagvetÅ‘. Negyedik kiadás. A borÃtó Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papÃr védÅ‘borÃtóban.
Photo of the item taken by : karap_norbert