18741. 440. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Kallós Sára: Hárfa. A szerző által aláírt példány! Oradea (Nagyvárad), 1935, Sonnenfeld Adolf Rt., 175 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras