3 200 HUF
Mikszáth Kálmán: Pipacsok a buzában. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1901, Révai, (4)+230+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.