3 800 HUF
Rejtő Jenő/P. Howard: Az előretolt helyőrség. 3. kiadás. Hozzákötve: Az ellopott futár. Első kiadás. Bp.-"Csillaghegy",én.-(1941),Nova - "Csillag", 187+1;192 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos lapokkal.