1 600 HUF
Thomas Mann: A törvény. Ford.: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 2. Bp., 1958, Magyar Helikon, 172+1 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza gerinccel, jó állapotban. Számozott (1150/168.) példány.