Ady Endre: Új versek. Bp., 1918., Pallas, 83+1 p. Negyedik kiadás. Átkötött kartonált papírkötés, javított gerinccel, javított utolsó lappal. + Ady Endre: Uj versek. Bp., 1922., Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, a borító foltos, a könyv gerince szétvált, sérült, megviselt állapotban.
Simonyi Imre: Tisztességes írás. Versek. A szerző, Simonyi Imre által "Tímár József" színésznek DEDIKÁLT példány, de aláírás nélkül. Gyula, 1956, Gyula Városi Tanács Népművelési Osztálya. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az elülső borító felső sarkán kis sérüléssel, foltos.
Légrádi László: Az ember, mint olyan. DEDIKÁLT! Kis gondolkodók könyve. Az Embernevelés Kiskönyvtára. hn., 2001., Kemény Gábor Iskolaszövetség. Kiadói kissé kopott papírkötés.
Paul Verlaine: Nők. Ford.: Szabó Lőrinc. Korcsmáros Pál illusztrációival. Bp.,2001, AduPrint. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (052./300) példány. A kiadvány zárt körű terjesztésben került forgalomba.
Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Számozott (304/500.), aláírt, a szerző DEDIKÁLT példány.