Number of items: 220

Gregoroviu,[Ferdinand]: Lucrezia Borgia egykorú okiratok és levelezések nyomán. Ford.: Márkus Miklós, Feleki József. Bp., 1892., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés kopott borítóval, sérült gerinccel.
18812.

3 800 HUF
9,84
10,86
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., [1943.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, pótolt papír védőborítóban.
18813.

1 200 HUF
3,11
3,43
Nagy Ignác: Torzképek. II. rész. Bp., 1844., Hartleben K. A.,1 (címkép) t.+334+1 p. Borító nélküli példány, laza és elváló fűzéssel, foxing foltos lapokkal.
18814.

2 000 HUF
5,18
5,71
18815.

1 200 HUF
3,11
3,43
18816.

1 000 HUF
2,59
2,86
Karádi Norbert: Ami még belefér. Miskolc, 2002, Janus 62 Bt. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel.
18817.

1 200 HUF
3,11
3,43
18818.

1 600 HUF
4,15
4,57
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, jó állapotban.
18819.

2 400 HUF
6,22
6,86
18820.

1 000 HUF
2,59
2,86
18821.

1 200 HUF
3,11
3,43
18822.

2 000 HUF
5,18
5,71
Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Bp., [1920], Pallas-ny., 236 p. + 1 t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.
18823.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF