Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése.
Bp.,1928, Fővárosi Könyvkiadó. A fejléceket és iniciálékat Galambos Margit festőművész rajzolta. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban, foltos, ázott lapokkal, néhány lap összeragadt.
László Gyula 2 db képzőművészeti témájú könyve: László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. + László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 db bizánci művészet és építészet témájú könyv: ádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Tompos Erzsébet: A bizánci és az iszlám építészet. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, az 5-74. oldal kijár.
Fleur Cowles: Der Fall Salvador Dali. Die Biographie eines großen Exzentrikers. München, é.n, Langen-Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papírborítóval.