Number of items: 220

Emanuel Poch: Porzellanmarken. Praha, 1975, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18886.

1 400 HUF
3,63
4,00
Hajnóczi Gyula: Műemlékfelmérés. Építőipari Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei. Bp., 1956., Építőipari Műszaki Egyetem. Kiadói papírkötés, foltos címlappal. Megjelent 550 példányban.
18887.

2 000 HUF
5,18
5,71
A szecesszió. + A neoavantgarde. Bp., 1977-1981, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18888.

1 800 HUF
4,66
5,14
Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Gazdag képanyaggal, Deim Pál munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18889.

9 000 HUF
23,32
25,71
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. A művész, Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) által DEDIKÁLT példány! Bp.-Sopron, 2003, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos szennylapokkal.
18890.

3 600 HUF
9,33
10,29
3 db Rippl-Rónai katalógus: Rippl-Rónai József emlékkiállítása, Fővárosi Képtár, 1952 október - november (sérülésekkel) + Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Bp., 1971, Corvina. + Kaszás Gábor: Rippl-Rónai József: Kertben / In the Garden. Vegyes állapotban.
18892.

1 800 HUF
4,66
5,14
1985 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége negyedévi folyóirata, 85/1-4. sz. (teljes évfolyam). Szerk.: Bodnár János et al. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, a borítókon némi kopással.
18893.

1 600 HUF
4,15
4,57
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, részben az elülső borítóhoz ragadt kiadói papír védőborítóban. + Bodnár Éva: Az újra felfedezett tornyai. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18894.

1 600 HUF
4,15
4,57
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József et al. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
18895.

1 800 HUF
4,66
5,14
Architektúra sorozat 2 kötete: Bakonyi Tibor: Magyar Ede.; Pál Balázs: Kós Károly.; Bp., 1983-1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18896.

1 800 HUF
4,66
5,14
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29+(3) p.+CCXXXVIII+16 t. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1650 példányban.
18897.

3 800 HUF
9,84
10,86
Földényi F. László: A festészet éjszakai oldala. Bp., 2004, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18898.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF