Andreas Feininger - Photographer. Photographs and Text by - - . Foreword by James L. Enyeart. New York, 1986, Harry N. Abrams Inc. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1943-1944 Fotoélet XIII. évf. 1-12. sz., 1943. jan.-dec. (teljes évfolyam) + XIV. évf. 1-10. sz., 1944. jan.-okt. Főszerk.: Gyulai Ferenc. + Dr. Gyulai Ferenc: Az aktfényképezés művészete. (A Fotoélet melléklete). Számos fekete-fehér fotóval, köztük akt felvételekkel. Egybekötve, modern műbőr-kötésben.
Híres festők - Az életük, ihletőik és műveik. Művészeti folyóirat 3 db száma (7., 8., 9.) Bp., Eaglemoss Hungary. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
Körösfői-Kriesch Aladár: Naplók. A bevezető tanulmányt írta, a szöveget gondozta és jegyzetekkel ellátta: Csokonai-Illés Sándor. Bp., 2005, Argumentum Kiadó / Országos Széchényi Könyvtár. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Csokonai-Illés Sándor által DEDIKÁLT példány.
Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Leipzig, 1954, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Magyar aktivizmus. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Szabó Júlia. A Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 16. Pécs, 1973, Szikra Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.