Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Ford.: Bara Mariann. Bp., 2001, Taschen/Vince. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Dr. Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház ismertetése. Szombathely, 1945, Martineum Rt., 226 p. Második, bővített kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző, Géfin Gyula (1889-1973) által DEDIKÁLT példány.
Szakál Géza: A gyakorlati fényképezés. Kézikönyv kezdő és haladottabb amatőröknek. Útmutató a művészi fényképezés elsajátítására. Bp., 1919, szerzői kiadás, XIV+232+(16) p. + XVI t. + 1 (kihajtható) t. Negyedik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, két lap kijár, egyébként jó állapotban.
1925 Régi órák kiállítása. Az órák történetével és 53 képpel. Szerk.: Csányi Károly. Országos M. Iparművészeti Múzeum. Bp., 1925.,"Pátria", 59 p.+XII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, de belül jó állapotban.