Robert M. Edsel - Bret Witter: Műkincsvadászok. Szövetséges hősök, náci tolvajok és a történelem legnagyobb kincsvadászata. Ford.: Kelemen László. Bp., 2014, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szlovenszkói magyar írók antológiája. II-IV. köt. (I. köt. hiányzik). Szerk.: Dallos István és Mártonvölgyi László. Nyitra, 1937, Lőwy Antal és Fiai-ny. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, felvágatlan lapokkal, a II. kötet borítóján szakadás, a IV. kötet sérült, szétváló állapotban.
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon kötésben.
Ady Lajosné Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. (Bp.),én., Béta, 412 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kihajtható melléklet) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Révész Béla 2 Ady témájú műve:
Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés.;
Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.;
Ady Endre 2 gyűjteményes verseskötete:
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapszélekkel.;
Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.;
Schematismus inclyti regni Hungariae, Partiumque eidem adnexarum. Cum schematismo literario eiusque indice subnexo pro anno 1818. Budae, 1818, Typis, et Sumtibus Typogr. Reg. Univers. Hungaricae, 422 p. + 35 sztl. Borító nélküli példány, a címlap és a végén további 4 lap sérült, hiányos, a végéről egy lap hiányzik, foltos lapokkal.