Number of items: 220

Az Érdekes Újság Dekameronja. V. köt.: Balla Ignác, Bán Ferenc, Farkas Pál, Pakots József, Szilágyi Géza, Szőllősi Zsigmond, E. Tóth Julia, Vajda Ernő, Zöldi Márton, Zsoldos László. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Az írók fekete-fehér portréival illusztrált, rajtuk a nyomtatott aláírásaikkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18728.

1 200 HUF
3,11
3,43
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1969, Móra. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. +  Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
18729.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kormos Alfréd (szerk.): Magyar pénzügyi compass (1916-1917). Bp., 1917, Apollo. Egészvászon kötés. megviselt állapotban.
18730.

3 000 HUF
7,77
8,57
Lengyel földön. Szerk.: Dóró Gábor. A szerkesztő, Dóró Gábor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1936, Magyar Cserkészszövetség. Borító nélkül, rossz széteső állapotban.
18731.

1 000 HUF
2,59
2,86
Rejtő Jenő/P. Howard: A szőke ciklon. 2. kiadás.; Hozzákötve: A pokol zsoldosai. 2. kiadás. Bp.,(1941-1939.),Nova, 160; 160 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón másolt borítóval, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
18732.

3 400 HUF
8,81
9,71
Rejtő Jenő/P. Howard: Az előretolt helyőrség. 3. kiadás. Hozzákötve: Az ellopott futár. Első kiadás. Bp.-"Csillaghegy",én.-(1941),Nova - "Csillag", 187+1;192 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos lapokkal.
18733.

3 800 HUF
9,84
10,86
Bo Wickman: Svensk-ungersk hjälpreda. Svéd-magyar tájékoztató. Uppsala, 1956, Almqvist&Wiksells, Svéd és magyar nyelven. 67+1 p. Kiadői papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, borítón és néhány kevés lapon tollas jelöléssel. Ritka kiadvány, amelyet az 1956-os menekültek részére állítottak össze, elsősorban nyelvtanulási célból.
18734.

4 000 HUF
10,36
11,43
Thomas Mann: A törvény. Ford.: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 2. Bp., 1958, Magyar Helikon, 172+1 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza gerinccel, jó állapotban. Számozott (1150/168.) példány.
18735.

1 600 HUF
4,15
4,57
Friedrich Engels: A német parasztháború. Bp., 1965, Magyar Helikon. Egészoldalas illusztrációkkal, köztük Albrecht Dürer rézmetszeteivel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a gerincen minimális kopással, illusztrált kiadói papírtokban. Számozott (217./500) példány.
18736.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kárász József: Göröngyös út. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18737.

1 400 HUF
3,63
4,00
Van der Meer - Verseghi-Nagy E.: A végtelen igézetében. + Bognár Elek: A szavalás, színjátszás és rendezés művészete. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1947, Korda. Kiadói papírkötés.
18738.

1 200 HUF
3,11
3,43
Herczeg Ferenc 2 db könyve: Herczeg Ferenc Emlékezései. A várhegy. A gótikus ház. Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel + Bizánc. Ocskay brigadéros. Herczeg Ferenc munkái, gyűjteményes díszkiadás, XXIV. kötet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel.
18739.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF