Number of items: 220

18764.

2 400 HUF
6,22
6,86
Byron: Mazeppa. Ford.: Kosztolányi, Dezső. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 44+2 p. Első kiadás. A címlapot Divéky József (1887-1951) rajzolta. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
18765.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1919., Pallas. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel.
18766.

1 800 HUF
4,66
5,14
Ady Endre: Uj versek. Bp., 1919., Pallas, 104 p. Ötödik kiadás. A borító Falus Elek munkája. Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
18767.

1 800 HUF
4,66
5,14
Nógrádi Gábor: Újra: Segítség, ember! A szerző, Nógrády Gábor által aláírt példány. Czakó Ferenc rajzaival. Bp., 1996., Press-Contact Bt. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18768.

1 400 HUF
3,63
4,00
Arany János: A nemzeti versidomról és asszonáncról. Olcsó Könyvtár 1390-1393. sz. Bp., 1905., Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18769.

1 200 HUF
3,11
3,43
Miguel Cervantes: Az elmés, nemes Don Quijote la manchai lovag élete és kalandjai. Bp., [1926], Afra, 80 p. Kiadói félvászon-kötés.
18770.

2 000 HUF
5,18
5,71
18771.

1 800 HUF
4,66
5,14
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés.
18772.

1 800 HUF
4,66
5,14
Pándi Pál: "Hazug álmok papjai szűnnek." (A magyar költészet antiklerikális hagyományai.) Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói kissé kopott papírkötés.
18773.

1 200 HUF
3,11
3,43
Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e "világ vége" az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
18774.

1 800 HUF
4,66
5,14
Fekete István: Köd. Bp., 1967, Köd. Kiadói kartonált papírkötés.
18775.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF