1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Textil-iparral kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Oskar Meyer - Josef Zehetner: Technik und Praxis der Kammgarnspinnerei. Ein Lehrbuch Hilfs- und Nachschlagewerk. Berlin, 1923., Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.; R. Preu: Die Kammgarnspinnerei. Kurzgefaßtes Lehrbuch der Wollkämmerei, Webgarn- und Strickgarnspinnerei. Berlin, 1928, Gebrüder Borntraeger. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal.; Edmund Richter - Paul Caquelin: Technologie Kammgarnspinner. Berlin, 1955., Volk und Wissen Volskeigener Verlag. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.