18148.
440. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. FordÃtotta Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1923.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 332 p. + 15 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kétoldalas térkép) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kis kopásnyomokkal.