1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:XF szinte teljesen lekopott ezüstözés, patina, ph
1888. "A gróf Khuen Héderváry Károly védnöksége alatt álló Győri Hadastyán-Egylet zászló szentelés ünepelésnek emlékére 1888. aug. 12." bronz emlékmedál füllel (33mm) T:AU patina
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU patina, ph /
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU patina, edge error
NMK 245.
NMK 251.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error
NMK 249.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Szurmay Hadseregcsoport Uzsok" jelzett Ag nyolcszögletes plakett szignóval. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK / EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" (98.29g/0.990/83x53mm) T:2 kis ph., patina
Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Szurmay Army Group Uzsok" hallmarked Ag plaque with makers mark (98.29g/0.990/83x53mm) C:XF small edge error, patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (27x18mm) T:"2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (27x18mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (41x27mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (41x27mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "11. Hadsereg - Egyesült erővel" bronz sapkajelvény (27x19mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "11. ARMEE - MIT VEREINTER KRAFT" bronze cap badge (27x19mm) C:AU