1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:AU,XF small edge error NMK 427.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba
Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error
NMK 379.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül (2db). Szign.: Berán T:2,2- oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon, and without ear (2pcs). Sign.: Berán C:AU oxidation
NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation
NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation
NMK 428.