10586. 440. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti látkép a Halászbástyával. Rézkarc, papír, lapszéli sérüléssel, 8,5x11,5 cm
Photo of the item taken by : tg