10495.
440. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (Heinz?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x59 cm.