10391.
440. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Labirintus, 1973. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Szélén apró sérüléssel. 46x38 cm