75 000 HUF
194,30 EUR, 214,29 USD
Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 49x40 cm.