5 000 HUF
Gádor Emil (1911-1998): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Gádor Emil autográf ajándékozási soraival Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 25x16 cm