9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 22×19 cm